Morela Studio

Tag: fotograf Polkowice

Profesjonalna fotografia ślubna

Ślub jest jednym z najważniejszych, i najpiękniejszych, dni w życiu. Większość par decyduje się więc na wzięcie udziału w sesji ślubnej, dzięki której zyskują piękną pamiątkę i możliwość zatrzymania w kadrze towarzyszących im emocji. Każda sesja, robiona młodej parze jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Dokładnie tak, jak łączące młodych uczucie.

Aby zdjęcia były udane, konieczna jest odpowiednia wiedza, profesjonalizm i swobodna atmosfera. A także pomysł i “to coś,” co sprawia, że na fotografiach zostaną uchwycone drobne, niezwykle istotne szczegóły, pokazujące, że miłość pomiędzy dwojgiem ludzi jest wyjątkowa. Spojrzenia, gesty, uśmiechy, dotyk – to wszystko, pokazane w odpowiedni sposób sprawia, że zdjęcia zyskują niepowtarzalny klimat. Chcąc zyskać cudowną pamiątkę, warto zastanowić się, na jakich zdjęciach nam zależy. Czy chcemy prostą, studyjną sesję, czy może coś bardziej dowcipnego i zabawnego? A może sesję tematyczną, związaną ze wspólną pasją? Wszystko zależy od nas! Dobry fotograf powinien wyjść naprzeciw naszym potrzebom i pomóc w zorganizowaniu sesji, która spełni nasze oczekiwania.

Nie da się ukryć, że sesje ślubne zazwyczaj nie są łatwe. Stroje państwa młodych znacząco ograniczają swobodę ruchów, dlatego wiele ujęć jest po prostu niewykonalnych. Choć np. sesja na plaży, może wydawać się niezwykle romantyczna, to robienie zdjęć przy silnym wietrze, piasku i tłumie innych ludzi może okazać się naprawdę dużym wyzwaniem. Oczywiście, wykonanie takiej sesji jest jak najbardziej możliwe. Zanim jednak podejmiemy decyzję, w jakiej scenerii chcemy mieć wykonane zdjęcia, zastanówmy się wspólnie z fotografem, z jakimi utrudnieniami będziemy musieli się zmagać. 

Udana sesja ślubna wymaga odpowiedniego przygotowania i nici porozumienia między fotografem, a młodą parą. Dzięki temu na planie będzie panować swobodna atmosfera i obie strony będą zadowolone z efektów współpracy. Bardzo ważne jest bowiem, aby wizja nowożeńców pokrywała się z wizją fotografa. Pozwoli to na powstanie niepowtarzalnych, pięknych zdjęć, które pokażą uczucie łączące zakochanych. Decydując się na wykonanie sesji ślubnej, warto zastanowić się, czego od tych zdjęć oczekujemy. Czy zależy nam na studyjnych, mocno eleganckich i klasycznych fotografiach? A może chcielibyśmy, aby nasze ślubne fotografie były czarno-białe, utrzymane w stylu retro lub vintage? Możemy również zdecydować się na sesję plenerową. Albo taką, w której zostanie opowiedziana historia naszej znajomości. Wszystko zależy od naszej kreatywności i fantazji.

fotograf zielona gora, fotograf zielona góra, fotografia ślubna zielona góra, fotografia slubna zielona gora

Sylwia i Przemek | Via Villa

Cześć 🙂

Dawno nic nie wrzucałem… jak wiadomo gdy sezon w pełni ciężko jest pokazać śluby, które się non stop obrabia 😉

Ale na szczęście udało mi znaleźć momencik i pokaże Wam ślub Sylwii i Przemka. Ślub podczas którego wszystko robiłem na “wariackich papierach”, ale wiecie co? Myślę, że takie sytuacje powodują, że człowiek pracuje na pełnych obrotach czego wynikiem jest piękny materiał ślubny.

Podczas ceremonii ślubnej przywitało mnie pięknie wpadające przez okno słoneczko i wtedy już wiedziałem, że później będzie już tylko lepiej i było 😉 Złapałem muchę podczas oczepin 🙂 hahahah… tak tak , a śmiechu była co niemiara .Nie sądziłem że łapanie muchy na szerokim kącie jest tak banalnie proste 😉

Ale to jeszcze nic… wisienką na torcie był plener w Łagowie lubuskim… światło mgła to było mistrzostwo w wykonaniu samej matki natury 😉

Ale co ja będę pisał, przewijajcie niżej i sami zobaczcie 🙂

Do zobaczenia Remik 🙂


Read more …

Polecany fotograf na wesele i ślub Zielona góra

Ola i Robert- Winny Dworek

Takie śluby właśnie lubię! Swoboda podczas przygotowań to dla mnie najlepsze co może mnie spotkać. Do tego luźna atmosfera jaką wprowadzili Ola i Robert przekładała się na dobre ujęcia.

Rodzice i najbliżsi Oli i Roberta pokazali, że można na luzie podchodzić do całej sytuacji. Mimo lekkiego stresu, to już pełen sukces by móc bez jakichkolwiek hamulców fotografować przygotowania młodych 🙂

Ale to nie wszystkie dobro jakie uraczyło mnie podczas tego reportażu ślubnego 🙂 Najważniejsze czyhało na mnie “tuż za rogiem”, a mianowicie miejsce zabawy weselnej… Winny Dworek to prześliczny Pałacyk położony na wzgórzach winnych. To własnie tu słońce jest magiczne a ciepło barw rzadko spotykane. Mógłbym zaryzykować stwierdzeniem, że tu zdjęcia ‘robią się same’ 🙂

Dlatego też wybraliśmy Górzykowo na sesje plenerową.

Słów kilka o samym ubiorze Oli i Roberta. Ola miała suknię z pięknymi koronkowymi zdobieniami które na plecach tworzyły duże serce odkrywające plecy Panny Młodej.

Natomiast Robert miał na sobie elegancki garnitur w granatowym kolorze. Pod marynarką miał szarą kamizelkę, która nadawała całości luzu. Na słowa uznania zasługuje butonierka wpięta w klapę marynarki. Dlaczego? Ponieważ Panowie często popełniają błąd wpinając butonierkę w brustaszę lub co gorsza wpinają butonierkę w klapę a w brustaszę wkładają poszetkę 🙂


Read more …

Fotograf Zielona Góra Fotografia ślubna RODZINNA Morela Studio

Aneta + Marek

Historia tego ślubu jest taka ze miałem go nie fotografować…
Przed sezonem ustaliłem ze w tym czasie robię urlop, ale gdy poznałem Anetę i Marka nie mogłem im odmówić. I tak powstał ten reportaż.


Read more …

Aneta+i+Tomasz

| Aneta i Tomek | Górzykowo | Drezno |

Długo zastanawiałem się kogo ślub i wesele pokazać jako następne, W tym roku miałem same wspaniałe pary, dlatego też ciężki to wybór.
Ale w końcu wybrałem i jest to Aneta i Tomek.
Wesele u Anety i Tomka to totalna petarda, a z resztą zobaczcie sami 🙂


Read more …