Morela Studio

Rekomendacje

Agata

“Profesjonalizm w każdym calu, super podejście, szybka realizacja, no i najważniejsze – NIESAMOWITE ZDJĘCIA. Remik to fotograf, który umie wczuć się w chwilę. Atmosfera podczas sesji plenerowej jest luźna i zupełnie bezstresowa, pełna uśmiechu. Na naszym weselu był prawie „niewidoczny” nikt nie czuł się osaczony, a mimo to uchwycił wszystkie ważne i warte uwagi momenty. Zdjęcia oddają atmosferę łez, wzruszeń i uśmiechu, zdjęcia są magiczne i przywołują piękne wspomnienia. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Remik 😊😊”

Daria & Grzesiek

“Fotografia dla Remika to nie jest praca.. Jest to ogromna pasja.😄 Nie taka pasja, którą chwali się w internecie a podczas zdjęć jest Panem Fotografem. Remik świetnie się czuje w tym co robi. 😍Podczas wesela był niezauważalny przez co czuliśmy się swobodnie a nie sztucznie. Sesja ślubna wyglądała jak wypad na zdjęcia ze starym, dobrym kolega. Naturalne ujęcia i pełen luz. 😃Głowa pełna pomysłów, niewyczerpanych zasobów energii, które przekładają się na fantastyczne i nietuzinkowe zdjęcia. 😍polecamy!”

Justyna & Mikołaj

Polecamy bardzo serdecznie :)) Remik to profesjonalista w każdym calu , pełen serca i zaangażowania do tego co robi. Fotografia to jego pasja i powołanie. Podczas uroczystości i zabawy jest niewidoczny 🙂 czai się w każdym możliwym zakamarku ,a później zaskakuje wspaniałymi ujęciami i efektami .Zdjęcia są profesjonalne , pełne emocji i życia . Dodatkowym atutem jest szybka realizacja . Bardzo dobry kontakt. Plener – wspaniała , wesoła atmosfera . POLECAMY !!!! 🙂 POLECAMY !!! 🙂

Irmina

“Przede wszystkim- Jeszcze raz DZIĘKUJEMY! 🙂 Remik to profesjonalista,dzięki Niemu mamy teraz z naszego ślubu oraz sesji plenerowej piękną pamiątkę.Uchwycił każdą możliwą chwilę,co widać w naszym albumie.Polecamy Remika całym sercem bo jest godnym zaufania fotografem.Jeśli szukają Państwo kogoś kto uchwyci emocje,chwile na zdjęciu to właśnie trafiliście w odpowiednie ręce!
Pozdrawiamy”