Morela Studio

Rekomendacje

Agata i Konrad

Profesjonalizm w każdym calu, super podejście, szybka realizacja, no i najważniejsze – NIESAMOWITE ZDJĘCIA. Remik to fotograf, który umie wczuć się w chwilę. Atmosfera podczas sesji plenerowej jest luźna i zupełnie bezstresowa, pełna uśmiechu. Na naszym weselu był prawie „niewidoczny” nikt nie czuł się osaczony, a mimo to uchwycił wszystkie ważne i warte uwagi momenty. Zdjęcia oddają atmosferę łez, wzruszeń i uśmiechu, zdjęcia są magiczne i przywołują piękne wspomnienia. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Remik

Agata i Konrad
Anita i Artur

Anita i Artur

Nie zastanawiacie się, to bardzo dobry wybór!!! Remik hmm…. najlepszy fotograf, pasja, pełne zaangażowanie, indywidualne podejście do każdego, doświadczenie widać od razu, nawet nie przeglądając jeszcze zdjęć które nam wykonał byłam pewna ze będą one zjawiskowe….. Nie myliłam się, jak zobaczyłam fotografie wykonane na naszym ślubie byłam zachwycona!!!! Nie mogliśmy uwierzyć jak można tyle pięknych zdjęć zrobić w ciągu jednego dnia. A do tego plener hmm…. bez żadnych problemów, mimo że nie wybraliśmy z mężem łatwej drogo do pokanania, to doskonale wiemy że było warto. Humoru nie brakowało ani w dniu ślubu ani na plenerze. Do dziś jestem pewna, że był to najlepszy wybór na fotografa w tak ważnym dniu… Po prostu, bez Remika nie byłby ten dzień tak pięknie odzwierciedlony na zdjęciach. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Aleksandra i Jakub

Polecamy z całego serca Morelę! Współpraca z Remikiem była dla nas czystą przyjemnością, jest profesjonalistą z fantastyczną osobowością i świetnym poczuciem humoru. Podczas pracy jest dyskretny i kulturalny, dzięki czemu każdy czuł się swobodnie, a my mamy piękne, naturalne zdjęcia, w pełni oddające emocje i urok chwili. Plener był świetną zabawą, Remik wprowadził wyjątkową atmosferę i fachowo pokierował całą sesją. Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu pracy Remika, zdjęcia świetnie wyglądają, są dobrze wykadrowane i obrobione, i to wszystko w ekspresowym tempie! Zdecydowanie zaczarował nasze wspomnienia i wielokrotnie będziemy do nich wracać. Polecamy każdemu, chociaż uważamy, że zdjęcia bronią się same za siebie!

Aleksandra i Jakub
Basia i Jakub

Basia i Jakub

Zdecydowanie najlepszy na świecie 😉 na żadnym weselu nie widziałam tak zaangażowanego (I tak szybko biegajacego;))fotografa jak Remik. Zdjęcia mówią same za siebie, można je oglądać godzinami! Pełen profesjonalizm i pasja az kipi ;)Polecam bardzo ! 😉

Daria i Grzegorz

Fotografia dla Remika to nie jest praca.. Jest to ogromna pasja. Nie taka pasja, którą chwali się w internecie a podczas zdjęć jest Panem Fotografem. Remik świetnie się czuje w tym co robi. Podczas wesela był niezauważalny przez co czuliśmy się swobodnie a nie sztucznie. Sesja ślubna wyglądała jak wypad na zdjęcia ze starym, dobrym kolega. Naturalne ujęcia i pełen luz. Głowa pełna pomysłów, niewyczerpanych zasobów energii, które przekładają się na fantastyczne i nietuzinkowe zdjęcia. Polecamy!

Daria i Grzegorz
Irmina i Krystian

Irmina i Krystian

Przede wszystkim- Jeszcze raz DZIĘKUJEMY! 🙂

Remik to profesjonalista,dzięki Niemu mamy teraz z naszego ślubu oraz sesji plenerowej piękną pamiątkę.Uchwycił każdą możliwą chwilę,co widać w naszym albumie.Polecamy Remika całym sercem bo jest godnym zaufania fotografem.Jeśli szukają Państwo kogoś kto uchwyci emocje,chwile na zdjęciu to właśnie trafiliście w odpowiednie ręce!
Pozdrawiamy

Justyna i Mikołaj

Polecamy bardzo serdecznie :)) Remik to profesjonalista w każdym calu , pełen serca i zaangażowania do tego co robi. Fotografia to jego pasja i powołanie. Podczas uroczystości i zabawy jest niewidoczny 🙂 czai się w każdym możliwym zakamarku ,a później zaskakuje wspaniałymi ujęciami i efektami .Zdjęcia są profesjonalne , pełne emocji i życia . Dodatkowym atutem jest szybka realizacja . Bardzo dobry kontakt. Plener – wspaniała , wesoła atmosfera . POLECAMY !!!! 🙂 POLECAMY !!! 🙂

Justyna i Mikoˆaj
Kaja i Kuba

Kaja i Jakub

Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia z naszego ślubu oraz sesji. Genialne zdjęcia są nie tylko efektem sprzętu, umiejętności ale w szczególności Twojej pasji do tego co robisz! Na każdym etapie Twojej pracy widać profesjonalizm. Dzięki temu na koniec przekazujesz Młodej Parze wyjątkową pamiątkę na całe życie. Remik możesz być pewny tego, że przy każdej okazji będziemy Ciebie polecać!

Patrycja i Wojtek

Wspaniały fotograf z ogromną pasją i zaangażowaniem. Bardzo miła współpraca i rewelacyjne zdjęcia, które są piękną pamiątką na całe życie. Lepiej nie moglimy trafić! Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!!

Patrycja i Wojtek
Sandra i Bartˆomiej

Sandra i Bartek

Fotograf z powołania , pełen pasji , pomysłów i przede wszystkim z profesjonalnym podejściem do tego co robi . Bardzo szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient , przy nim nie można czuć się skrępowanym , z wielkim poczuciem humoru co przekłada się na brak stresu w tak emocjonującym dniu . Zdjęcia wykonane na najwyższym poziomie , co wzbudziło w nas samych jak i gości w wielki zachwyt , więc jeśli szukacie najlepszego i godnego polecenia fotografa to jest nim właśnie Remik . Polecamy z całego serca i jeszcze raz dziękujmy za twoja współprace i zaangażowanie we wszystko 🙂 Pozdrawiamy Sandra i Bartek