Asia i Arek zorganizowali ślub i wesele w Radwanowie. I trafili w 10! Wszystko było dopracowane w każdym szczególe. Na gości czekało mnóstwo atrakcji, a zabawa trwała do białego rana. Zobaczcie ślub w Żabim Dworze moimi oczami.

Klimatyczne miejsce na ślub

Ślub Asi i Arka odbył się w pięknym kościele w Radwanowie. Przy dźwiękach gitary i wspaniałych głosów dwójki muzyków. Ceremonia pełna wzruszeń (niech podniesie rękę ten, kto nie uronił chociaż jednej łzy), ale też śmiechu i radości. Czyli cała paleta emocji, które powinny pojawić się właśnie tego dnia.

Przyjęcie weselne w Żabim Dworze. Klimatyczny, zabytkowy XIX-wieczny zespół dworsko-folwarczny w przepięknym otoczeniu natury. Wnętrza są baśniowe, utrzymane w rustykalnym stylu. Sala weselna z brokatowymi obrusami wyglądała jak spełnienie marzeń niejednej Panny Młodej. Nie trzeba zbyt wielu ozdób, aby uzyskać niepowtarzalny efekt.

Czas na szaloną zabawę!

Wesele w Żabim Dworze było nie tylko klimatyczne, ale przede wszystkim szalone! Wzbogacone o niezliczone atrakcje. Czy kiedykolwiek na przyjęciu weselnym zajadaliście się lodami tajskimi? A goście Asi i Arka tak! Imprezę rozkręcał dj Hektor, a wszystko zostało sfilmowane przez Rec And Roll.

Na tym jednak nie skończyły się atrakcje. Specjalną niespodziankę miał dla Państwa Młodych świadek, czyli brat Arka. Przygotował on autorskie show. Nie tylko zaśpiewał, ale też zarapował. Aż chciałoby się powiedzieć: “Ach, co to był za ślub”.

Ślub w Żabim Dworze: