Czułość, opiekuńczość, dojrzałość – właśnie te trzy słowa wybrałbym do opisania Joanny i Andrzeja. Miałem przyjemność towarzyszyć im w tym najważniejszym dniu. Wydarzenie pełne pięknych i wzruszających momentów zostało na zawsze zatrzymane na fotografii. Przed Wami reportaż ślubny jednej z moich ulubionych par.

Joanna i Andrzej

Joanna i Andrzej to bardzo dojrzali ludzie, którzy doskonale wiedzą, czego chcą od życia. Rodzina stanowi dla nich najwyższą wartość – są szczęśliwymi rodzicami trzech córek. Łączy ich niezwykle silna więź, którą widać na każdym kroku. Wystarczy poobserwować ich zaledwie przez chwilę, aby dostrzec miłość, dobro i troskę wobec siebie. Joanna i Andrzej to wyjątkowa para. Taki też musiał być ich ślub.

Ślub i wesele w Winnym Dworku

Joanna i Andrzej wybrali na swój ślub Winny Dworek w Górzykowie. Jest to miejsce znane i lubiane ze względu na wyjątkowy wygląd, romantyczną scenerię, niepowtarzalną atmosferę i swoje położenie – w jednej z najpiękniejszych winnic w Polsce. Mimo że jest to bardzo popularny punkt na mapie weselnej (sam towarzyszyłem tam wielu parom), każde przyjęcie jest niepowtarzalne. Każdy kolejny reportaż ślubny z Winnego Dworku zdaje się to potwierdzać.

Reportaż ślubny Joanny i Andrzeja rozpoczęliśmy od uwiecznienia przygotowań. Przebiegały one w spokojnej i bardzo luźnej atmosferze, co nie zdarza się często. W trakcie, gdy Panna Młoda dopracowywała szczegóły swojej stylizacji, Pan Młody znalazł czas na pogawędki z przyjaciółmi i niezobowiązujący toast za najważniejszy dzień w życiu.

Sesja plenerowa w dniu ślubu? Czemu nie! Gdy goście dopiero się zbierali i ich uwaga była skupiona na przepięknych dekoracjach, nam udało się wykonać kilka ujęć w ogrodzie. To niesamowite, jak dwoje ludzi może być w siebie tak wpatrzonych. Chwilę później Joanna i Andrzej powiedzieli sobie TAK, co zostało uczczone lampką dobrego szampana.

Wesele w Winnym Dworku było kameralne. Joanna i Andrzej postanowili spędzić ten dzień tylko z najbliższymi osobami. Możecie mi jednak wierzyć, że zabawa w niczym nie ustępowała najbardziej hucznym przyjęciom. Goście bawili się do białego rana. Nic dziwnego – o oprawę muzyczną zadbał Marcin Pesos Stachowiak. Czy mogło być jeszcze lepiej?

Reportaż ślubny – wzruszające momenty 

Każdy ślub jest bardzo emocjonujący i pełen wzruszających momentów. Przysięga małżeńska, podziękowania dla rodziców, pierwszy taniec… Joanna i Andrzej wygłosili dla siebie piękną przemowę przed pokrojeniem torta. Wyznanie miłości – proste słowa, ale wyrażające wszystko. Łza w oku zakręciła się nawet najbardziej twardym osobom. Płakać w takich chwilach to żaden wstyd.

Przed Wami reportaż ślubny Joanny i Andrzeja – ślub i przyjęcie weselne w Winnym Dworku.

Oprawa muzyczna: Marcin Pesos Stachowiak

Filmowali: Pepa Films