Tradycja organizowania hucznych zabaw weselnych na kilkaset osób powoli ustępuje przyjęciom, w których udział biorą tylko najbliższe osoby. Na kameralne wesele zdecydowali się także Ania i Piotrek. Wszystko miało miejsce w Oberży Leśna Dolina. Otoczenie lasów, spokojna i urokliwa okolica sprzyjały, aby odbyła się tam też sesja plenerowa w dniu ślubu. Efekty? Zobaczcie sami. 

Kameralne wesele w otoczeniu lasów

Ania i Piotrek to dwójka fantastycznych i spontanicznych ludzi. Przez cały czas tryskali pozytywną energią i zdawali się nią zarażać wszystkich wokół. Ani na chwilę nie pokazali, że czują stres, który – jak to zwykle bywa – towarzyszy im w tym najważniejszym momencie życia.

Ceremonia ślubna odbyła się w głogowskiej Kolegiacie Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to przepiękna świątynia, która robi ogromne wrażenie. Przestrzeń, surowa cegła i kolorowe witraże sprawiają, że fotografia ślubna nabiera w tym miejscu zupełnie nowego wymiaru.

Kameralne wesele Ani i Piotrka odbyło się w Oberży Leśna Dolina – miejscu otoczonym przepięknymi Borami Dolnośląskimi. Brało w nim udział około 40 najbliższych osób Pary Młodej. Muszę jednak przyznać, że na parkiecie było niezwykle tłoczno. O imprezowy nastrój gości dbał DJ Barul.

Sesja plenerowa w dniu ślubu

Nie zawsze trzeba umawiać się z fotografem na zdjęcia ślubne po weselu. Wygodnym rozwiązaniem jest sesja plenerowa w dniu ślubu. Na taką opcję zdecydowali się Ania i Piotrek. Zanim zabawa rozkręciła się na dobre, udało nam się wykonać kilka naprawdę dobrych kadrów. W otoczeniu zieleni i lasów nic nie mogło pójść źle.

Jako fotograf ślubny brałem już udział w wielu różnych ceremoniach. I muszę stwierdzić, że nie ma jednej, udanej recepty na uczynienie tego dnia bardziej wyjątkowym. Każda para jest niepowtarzalna, tak samo jak ślub i wesele. Nie ma znaczenia, czy przyjęcie jest kameralne, a może huczne. Nie da się też stwierdzić, czy sesja plenerowa w dniu ślubu jest dobrym pomysłem, a może lepiej spotkać się z fotografem w innym terminie… Najważniejsze jest postępowanie zgodnie ze swoją intuicją. Pamiętajcie, że to jest w całości Wasz dzień.