Asia i Maciek

Asia i Maciek to para pozytywnie zwariowanych ludzi. Wystarczy kilka sekund rozmowy żeby poczuć dużą dawkę pozytywnej energii jaka płynie od tej pary. Dla mnie jako fotografa bardzo ważne jest by dogadywać się z klientem podczas sesji fotograficznej. W tym przypadku od razu wiedziałem że nie będzie z tym najmniejszego problemu. Podczas sesji z takimi ludźmi uśmiech nie schodzi z twarzy.

Sesja narzeczeńska oraz sesja w plenerze

Sesja narzeczeńska odbyła się w zielonogórskim skansenie etnograficznym. Natomiast sesję plenerową zaplanowaliśmy nad jeziorami w Łagowie Lubuskim. Osobiście uwielbiam obydwie miejscówki. W mojej opinii światło nad jeziorem Łagowskim jest jedyne w swoim rodzaju – fotografie tam wykonywane zawsze wypadają wyjątkowo korzystnie. Wybór takich miejsc pozwolił uchwycić miłość obojga ludzi na tle pięknej kwitnącej zielonej przyrody. Jezioro w otoczeniu lasów to znakomite tło dla sesji plenerowej, które nigdy nie wyjdzie z mody.

Przygotowania do wesela

Fotografowanie ślubu i wesela jest niczym danie główne. Jednak zanim przechodzi się do dania głównego trzeba zacząć od przystawki! Mam tutaj na myśli gorączkowe przygotowania do ślubu oraz podjazd pod kościół. Miałem okazję towarzyszyć Parze Młodej podczas przygotowań. W efekcie zostało wykonanych kilka fotografii prezentujących ostatnie chwile „wolności” obojga młodych. Zdjęcie prezentujące moment gdy oboje młodzi jeszcze ubierają się w swoje ślubne stroje mają w sobie coś magicznego – zdecydowanie polecam wykonanie takich fotografii. Trzeba przyznać że Asia w dniu ślubu wyglądała obłędnie.

Poza tym, nie mogło zabraknąć fotografii wykonanych podczas błogosławieństwa oraz przyjazdu pod mury kościoła (para młoda wybrała gustownie udekorowany fiat 500, który zdecydowanie przyciągał wzrok na ulicy).

Ceremonia ślubna i wesele

Ceremonia ślubna odbyła się w niewielkim ale bardzo urokliwym kościółku. Po ceremonii weselnej goście udali się na wesele zorganizowane częściowo na świeżym powietrzu. Suto zastawione stoły zostały umieszczone na dworzu, natomiast parkiet został zaaranżowany pod gustowną drewnianą altaną. Piękny wystrój oraz bliskość przyrody nadawała zabawie weselnej unikalnego charakteru, który chociaż częściowo udało się uwiecznić na fotografiach.

Wesele Asi i Maćka to przykład fotografii na których natura współgra z pozytywną energią Państwa Młodych. Album weselny z pewnością będzie dla nich unikatową pamiątką na całe życie.