Makijaż na ślub

Jaki makijaż nie będzie dobrze wyglądał na zdjęciach?

Główne grzechy Panien Młodych!
Makijaż ślubny jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej profesjonalnych makijaży, jakie wykonujemy w życiu. Prawdopodobnie to właśnie tego dnia będziesz wyglądała tak pięknie, jak jeszcze nigdy wcześniej. Właśnie o to chodzi - o ten efekt wow, który sprawi, że olśnisz wszystkich gości i przede wszystkim… Pana Młodego!
Czasem jednak motywacja by pięknie wyglądać jest tak duża, że mogą zdarzyć się wpadki. Szczególnie jeśli to Twój pierwszy tak profesjonalny makijaż. Sprawdź, jakich błędów nie popełnić, a będziesz wyglądać doskonale nie tylko na żywo, ale także na zdjęciach! Po pierwsze pielęgnacja. Głównym grzechem każdej Panny Młodej jest zła pielęgnacja cery. Oczywiście tuż przed ślubem warto wystrzegać się eksperymentów i kosmetyków, których do tej pory nie stosowałyście, jednak sen, sprawdzona maseczka i płatki pod oczy czynią cuda! Pamiętaj także o dobrym nawodnieniu organizmu. Twoja skóra będzie bardziej jędrna i gładka.
Jeśli na kilka dni przed ślubem stwierdzisz, że cera jest zbyt jasna, nie przesadzaj z samoopalaczami, bronzerami i… słońcem. Najlepiej wystrzegaj się takich prób na ostatni moment.

fotograf zielona góra polkowice wrocław poznań

Oczywiście zdjęcia
ślubne często poddawane są obróbce, więc każdą sytuację można uratować, jednak lepiej wyglądać naturalnie i zdrowo.
Po drugie sprawdzone produkty i dbałość o detale.
Bardzo ważny jest też dobór odpowiednich kosmetyków. Niektóre preparaty mogą uczulać, lub niekorzystnie komponować się z Twoją skórą. Dlatego tak ważne jest, aby wcześniej wypróbować kosmetyki i zadbać o ich jakość. Podstawą w makijażu ślubnym, który musi być trwały, są wodoodporne preparaty. Pamiętaj, że każdy makijaż wygląda inaczej w świetle dziennym i sztucznym, dlatego tak ważne jest by sprawdzić, jak wybrany przez ciebie makijaż ślubny zachowuje się w różnych warunkach. Jeśli masz taką możliwość, wykonaj kilka zdjęć, które bez retuszu pokażą wszystkie plusy i minusy. W ten sposób będziesz mogła przygotować się do tego jedynego dnia i dobrać idealny make up.
W obiektywie fotografa, o ile na żywo szczegóły nie są tak ważne, każdy detal będzie miał znaczenie.

fotograf zielona góra, fotografia ślubna zielona góra, fotograf polkowice, fotograf wrocław


Niedokładna kreska czy nałożenie podkładu jedynie do okolicy brody – to główne grzechy panien młodych i makijażystek. Kontrast między jasną szyją i ciemniejszą twarzą, jak również rozmazany i niedokładny makijaż mogą przyćmić nawet najpiękniejszą scenerię sesji ślubnej. Dlatego tak ważne jest, by zadbać o każdy szczegół! Jeśli chcesz pięknie wyglądać na zdjęciach, nie zapomnij również o dekolcie i ramionach. Makijaż wcale nie kończy się na twarzy! Po trzecie profesjonalny makijaż próbny
Poważnym błędem panien młodych jest wykonywanie makijażu w dniu ślubu wraz z innymi zabiegami, np. regulacją brwi. Jeśli do tej pory nie wykonywałaś profesjonalnego makijażu, może okazać się, że
rysy twojej twarzy będą zupełnie zmienione, a ty będziesz wyglądać nienaturalnie. Oglądając zdjęcia z pamiątkowej ślubnej sesji, będzie trudno cię rozpoznać i to, że wyglądasz pięknie nie pomoże.
Niezależnie od tego, czy makijaż wykonujesz sama, czy zdecydujesz się na profesjonalne usługi, pamiętaj, by zadbać o makijaż próbny. Jeśli wybierzesz drugą opcję, najlepszych specjalistów, którzy doradzą ci, jak powinien wyglądać twój makijaż, prezentuje portal ślubny Wesele z klasą. Tutaj z pewnością znajdziesz makijażystkę, która zaproponuje ci kilka wersji wizażu i doradzi, co lepiej pasuje do twojej urody.
Na koniec dnia ważne jest przecież to, jak prezentujesz się w całej stylizacji i czy wszystko ze sobą współgra. Dzięki przestrzeganiu pewnych zasad będziesz mieć pewność, że wyglądasz pięknie i przede wszystkim będziesz się tak czuła!

fotograf ślubny

Leave a Comment