Fotografia ślubna Szczecin

Każda z realizowanych przeze mnie sesji jest wyjątkowa. Dlaczego? Bo każda z par jest niepowtarzalna. Każda para wnosi do sesji swój unikalny charakter co oczywiście jest widoczne na wykonanych fotografiach, jednak przede wszystkim uwidacznia się podczas sesji! Właśnie o tym chcę wam dzisiaj opowiedzieć … o sesjach fotograficznych z moimi klientami gdyż żadna sesja nie jest taka sama. Każda ma swój unikalny klimat dzięki Wam!

Plener w rodzinnym mieście

Bardzo często przed przystąpieniem do fotografowania spotykam się z nowożeńcami w celu ustalenia szczegółów – nie tym razem! Dorota i Dawid skontaktowali się ze mną mailowo, następnie podpisali umowę online i aż do rozpoczęcia wesela nie znałem Pary Młodej. Oczywiście gdy dotarłem na zabawę weselną do Szczecina okazało się że Dorota i Dawid to otwarci i bardzo serdeczni ludzie z którymi praca była prawdziwą przyjemnością. Swoją sesję weselną zorganizowali w plenerze, w rodzinnym Szczecinie. Dzięki wybraniu odpowiednich miejscówek fotografie wypadły zjawiskowo. Jest to świetny przykład na to, że nie trzeba daleko wyjeżdżać by wykonać doskonałą sesję fotograficzną.

Sesja w pałacu czy na łonie natury?

Każdy chciałby mieć ślub jak z bajki. Trzeba przyznać że niektórym się to po prostu udaje! Tak było w tym przypadku. Ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną odbyła się w pięknie położonym miejscu – w pałacu Łąkomin. Wesele zostało zorganizowane w starannie udekorowanym namiocie zlokalizowanym przy pałacyku. Niezwykły klimat temu miejscu nadaje położenie pośrodku jezior i lasów należących do strefy chronionego krajobrazu. Wykonana tam sesja ślubna jest przykładem tego, że zarówno przyroda jak i wystawne XIX wieczne wnętrza to znakomite tło dla uwiecznienia najważniejszego dnia w życiu.

Chcesz zaskoczyć znajomych swoją sesją ślubną? Wybierz Szczecin!

Jeśli myślisz że Szczecin nie może już niczym zaskoczyć, spójrz na sesję Doroty i Dawida. Wystarczy trochę inwencji twórczej by przekonać się że miasto kryje w sobie wiele świetnych miejsc na sesje ślubną! Razem z Parą Młodą odkryliśmy mnóstwo pięknych miejsc w różnych punktach miasta. Zwieńczeniem przygody był dach (dostaliśmy się tam nielegalnie ale nikomu nie mówcie 😊) z którego roztaczał się niesamowity widok na stocznie. Muszę przyznać że Dorota i Dawid to super para, która pomagała w sesji swoją kreatywnością i zaangażowaniem(wspominałem w którymś z artykułów, że jest to ważny aspekt przy współpracy w relacji fotograf-fotografowani). Dzięki temu że dobrze się dogadywaliśmy udało się zawrzeć na zdjęciach ich niesamowitą osobowość. Zresztą sami zobaczcie 🙂

Leave a Comment