Fotograf Zielona Góra

Dla wielu osób wejście w związek małżeński jest jednym z najważniejszych wydarzeń w ich życiu. Ślub jest starannie zaplanowany, wyczekany, wymarzony. Następujące po nim wesele również musi być idealne. Nic dziwnego, że chcemy, aby ten dzień był perfekcyjny. W końcu decydujemy, że chcemy spędzić całe życie z ukochaną osobą! Z tego też powodu, warto zadbać nie tylko o odpowiednią oprawę całego wydarzenia, ale również o to, by zostało one należycie udokumentowane. Fotograf Zielona Góra zyskuje coraz większą popularność. Kolejne pary młode decydują się na różne metody uwiecznienia ślubu oraz wesela. I bardzo dobrze! Takie zdjęcia lub filmy są później wspaniałą pamiątką, która zostaje z nami na całe życie.

Wyraź siebie!

fotografia ślubna w górach

Fotografia ślubna daje nam wiele możliwości. Większość par decyduje się na tradycyjną sesję - we dwoje. Niektórzy na części kadrów chcą dodatkowo uchwycić swoich najbliższych: rodziców, rodzeństwo lub przyjaciół. Nie jest to jednak jedyna forma, na którą warto się zdecydować. Sesja ślubna może być wykonana z pomysłem i wiele mówić o konkretnej parze. Nie warto przesadzać z różnego rodzaju gadżetami, które mogą nie pasować do charakteru tego dnia. Nie oznacza to jednak, że całość musi być do bólu tradycyjna i odbywać się wyłącznie w studio. Jeżeli jako para podzielacie jakąś pasję - pokażcie to! Jeżeli macie jakieś miejsce, które darzycie wyjątkowym sentymentem lub po prostu uznajecie za piękne, dlaczego go nie wykorzystać jako tła do ślubnej sesji? Możesz również postarać się opowiedzieć zdjęciami jakąś historię, na kolejnych kadrach zakładając np. obrączkę, potem welon, suknię itd.

To nie tylko sesja we dwoje

Choć fotografia ślubna kojarzy się głównie ze zdjęciami młodej pary, to wcale nie trzeba się do nich ograniczać. Coraz więcej osób decyduje się na uwiecznienie tego dnia wraz ze swoimi bliskimi. Na weselach powstają kąciki i ścianki, jako specjalne miejsca, przy których goście weselni mogą zrobić sobie zdjęcie. Jest to bardzo fajny pomysł, ponieważ w ten sposób (oczywiście o ile wszyscy goście skorzystają z tej możliwości) będziemy mieli zdjęcia wszystkich osób, które znajdowały się na weselu. W przypadku korzystania tylko z usług fotografa, istnieje spora szansa, że część gości nie zostanie uchwycona lub będzie ich stosunkowo niewiele. Taki kącik lub ścianka jest ciekawym pomysłem, a także okazją do świetnej zabawy. Szczególnie jeśli przygotujemy jakieś kartki z napisami lub gadżety do przebrania się. Można też pokusić się o stworzenie "Weselnej księgi," w której nasi goście będą mogli rysować, wpisywać życzenia lub wklejać świeżo zrobione zdjęcia.

fotograf Gorzów wielkopolski fotograf lubuskie fotograf krosno fotografia, fotograf zielona gora, fotograf zielona góra, fotografia ślubna zielona góra, fotograf szczecin, fotografia slubna zielona gora fotograf krosno fotografia, fotograf zielona gora, fotograf zielona góra, fotografia ślubna zielona góra, fotograf szczecin, fotografia slubna zielona gora fotograf zielona gora, fotograf zielona góra, fotografia ślubna zielona góra, fotograf szczecin, fotografia slubna zielona gora fotograf zielona gora, fotograf zielona góra, fotografia ślubna zielona góra, fotografia slubna zielona gora fotograf zielona gora, fotograf zielona góra, fotografia ślubna zielona góra, fotografia slubna zielona gora Polecany fotograf na wesele i ślub Zielona góra Fotograf Zielona Góra Fotografia ślubna dziecięca Morela Studio Fotograf Zielona Góra Fotografia ślubna dziecięca Morela Studio Fotograf Zielona Góra Fotografia ślubna dziecięca Morela Studio Fotograf Zielona Góra Fotografia ślubna RODZINNA Morela Studio Fotograf Zielona Góra Fotografia ślubna RODZINNA Morela Studio

Powyższa galeria zdjęć  zawiera zbiór najciekawszych z realizacji na przekroju kilku ostatnich lat.

Fotografia ślubna Zielona Góra zaprasza do podróży po licznych sesjach ślubnych, które mogą się stać inspiracją właśnie dla Ciebie!

Uwierz mi na słowo, że inspirowanie się miejscami w których odbywają się sesje, pogoda, czy pora roku nie jest nawet połową sukcesu. Im lepiej zapoznasz się z tym co daje ta strona, tym łatwiej będzie osiągnąć nam zamierzony efekt 🙂

Zdjęcia ślubne obejmują swoim obszarem sesje z przygotowań Młodej Pary, ceremonię zaślubin, zdjęcia gości-grupowe, oraz te "solo" fotografie wykonywane na sali, oraz te w plenerze.

Jak widać na pierwszy rzut jest to zaledwie kilka pozycji, jednak w istocie to cały dzień, a nawet kilka dni pracy przed obiektywem.

Warto wyszczególnić tutaj rodzaj fotografii reportażowej, która charakteryzuje się ujęciami niepozowanymi. Właśnie w momencie reportażu niezbędne jest doświadczenie fotografa w dyskretnym podejściu i byciu niemal niewidzialnym. Chodzi tu o wspaniały rezultat jakim jest zapisana w obrazach historia z wyjątkowego dnia jakim jest dzień ślubu. Uważam, że jest to wyjątkowy styl fotografii który nie ogranicza mnie do rejestrowania powtarzalnych zdarzeń jak wejście i wyjście z kościoła, nałożenie obrączek, oraz moment składania życzeń przez gości. Fotografia reportażowa to coś więcej...Rozmawiający goście, chwile wzruszenia rodziców, elementy wystroju wnętrza kościoła, sali, czy domu Pani Młodej. Poza strefą reportażową istotna jest współpraca osób fotografowanych z samym fotografem. Warto wiedzieć jakiego efektu oczekujemy, czy interesuje nas styl fotografii pełen elegancji i klasy, czy też naturalny, wiejski klimat w ciepłych barwach zachodzącego słońca. Fuzja dwóch stylów? Czemu nie! Warto jednak wiedzieć czego się chcę 😉