Chrzest Kubusia w Zgorzelcu

Niewielk─ů cz─Ö┼Ť─ç ┼Ťwi─ůt Wielkiej Nocy sp─Ödzi┼éem w Zgorzelcu fotografuj─ůc Chrzest ma┼éego Jakuba syna Kasi i Jarka, znajomego fotografa, kt├│rego pozna┼éem... no w┼éa┼Ťnie, gdzie my si─Ö poznali┼Ťmy...hmmm... pierwsze co mi przychodzi na my┼Ťl to jak to wi─Ökszo┼Ť─ç nas fotograf├│w pozna┼éo si─Ö na forach fotograficznych ­čÖé Jednak to ma┼éo wa┼╝ne gdzie si─Ö poznali┼Ťmy, najwa┼╝niejsze jest to, ┼╝e si─Ö polubili┼Ťmy (jak pies z kotem :P) Fotografowanie Chrztu ma┼éego brzd─ůca to bardzo ciekawe do┼Ťwiadczenie... W tym przypadku nie ma mowy o pozowaniu. To dziecko rz─ůdzi i nadaje bieg wydarze┼ä, kt├│re wymagaj─ů ci─ůg┼éego obserwowania i chwytania moment├│w.

fotograf na chrzcinyfotograf na chrzcinyfotograf na chrzcinyfotograf na chrzcinyfotograf na chrzcinyfotograf na chrzcinyfotograf na chrzcinyfotograf na chrzcinyfotograf na chrzcinyfotograf na chrzcinyfotografia dziecięcafotografia dziecięcafotografia dziecięcafotografia dziecięcafotografia dziecięcafotografia dziecięcafotograf na chrzcinyzdjęcia dziecizdjęcia dziecizdjęcia dziecizdjęcia dziecizdjęcia dziecizdjęcia dziecifotografie z dzieciństwafotografie z dzieciństwafotografie z dzieciństwafotografie z dzieciństwafotografie z dzieciństwafotografie z dzieciństwafotografie z dzieciństwafotografie z dzieciństwafotograf na chrzcinyzdjęcia twojego dziecka Zielona Górazdjęcia twojego dziecka Zielona Górazdjęcia twojego dziecka Zielona Górazdjęcia twojego dziecka Zielona Górazdjęcia twojego dziecka Zielona Górazdjęcia twojego dziecka Zielona Górazdjęcia twojego dziecka Zielona Górazdjęcia twojego dziecka Zielona Górazdjęcia dzieci Świebodzinzdjęcia dzieci Świebodzinzdjęcia dzieci Świebodzinzdjęcia dzieci Świebodzinzdjęcia dzieci Świebodzinzdjęcia dzieci Świebodzin

2 Comments
  1. Maj 7, 2012 -
    Reply

    Bardzo przyjemny reporta┼╝, czysto, elegancko i co najwa┼╝niejsze, z emocjami. <br />Jarku, jeszcze raz gratuluj─Ö syna!

  2. Maj 7, 2012 -
    Reply

    Dzieki sliczne Ariene...<br />Remik kto jest u nas psem a kto kotem? Kotow nie lubie wiec chyba wsio jasne :)<br />Poznalismy sie na fuji-klubie.<br /><br />P.S. Po raz kolejny dzieki za super foty :)

Leave a Comment

´╗┐